BARIERKI OCHRONNE STALOWE

Stalowe barierki ochronne (tzw. barierki przenośne) to system, który ma za zadanie krótkotrwałe zabezpieczenie terenu. Jest on używany jako zabezpieczenie terenów tymczasowo wyłączonych z użytkowania.

Te mobilne zabezpieczenia to popularny sposób oddzielenia widowni od sceny wykorzystywany podczas imprez masowych. Dodatkowo barierki przenośne stosujemy w sytuacjach remontu dróg czy podczas prac budowlanych.

Dzięki nim łatwo wyznaczymy korytarz komunikacyjny i zabezpieczymy dany obszar przed niepożądanym wstępem osób postronnych.

BARIERKI STALOWE FIRMY SVETSTEEL – CECHY I ZALETY

BARIERKI OCHRONNE OFERTA

Barierki ochronne naszej produkcji dopasowują się do potrzeb Klienta, dzięki czterem dostępnym wariantom. Płotki stalowe pozwalają na wyznaczenie bezpiecznego przejścia, które jest podstawą wszelkich wydarzeń z udziałem dużej ilości ludzi. Organizatorzy tzw. eventów mają obowiązek dostosować je do obowiązujących przepisów BHP.

Firma SVETSTEEL proponuje produkty najwyżej jakości. Barierki ochronne w łatwy sposób zapewnią odpowiednie zabezpieczenie zarówno w trudnych warunkach atmosferycznych jak i podczas letnich imprez masowych.

Wybierz barierki przenośne odpowiednie dla Ciebie!

 
BARIERKI OCHRONNE – wersja podstawowa
 

Dedykowane cięższym warunkom eksploatacyjnym. Solidne i trwałe. Odporne na uszkodzenia.

Łatwy montaż w szeregu. Poprzeczny uchwyt ułatwiający transfer barierek stalowych oraz wymienne stopy.

 
BARIERKI OCHRONNE - wersja LIGHT
 

Opcja przeznaczona do warunków mniej wymagających. Łatwe montażu lekkie barierki ochronne SVETSTEEL również posiadają wymienne stopy. Dodatkowo wersja niezmiennie wyposażona w uchwyt do przenoszenia.

 
Ogrodzenie RC
 

Barierki przenośnie stanowiące odpowiednich wersji lekkiej. Różnią się zamontowanymi na stałe stopami. Ich masa wynosi jedynie 13 kg. W standardzie uchwyt poprzeczny.

 
Ogrodzenia ażurowe CB
 

Charakteryzują się sztywną konstrukcją. Niezawodne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zostały stworzone z myślą o najcięższych warunkach użytkowania. W standardzie uchwyt poprzeczny.

Dodatkowo barierki przenośne nie wymagają korzystania ze stóp obciążających. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom są one odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych.

BARIERKI BEZPIECZEŃSTWA SVETSTEEL

 

Nasze produkty mają za zadania wpierać ochronę zarówno życia jak i mienia ludzkiego. Dlatego barierki bezpieczeństwa wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i jakość użytkowania. Z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb - wybierz spośród czterech dostępnych wariantów!

Proces produkcji barierek stalowych pozwala na zoptymalizowanie czasu ich powstania oraz gwarantuje atrakcyjne ceny.

Montaż barierek nie wymaga obecności specjalistów. Dzięki lekkiej konstrukcji z łatwością zmienisz ich położenie.

nasza galeria
Zobacz nasze realizacje
MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami
Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej naszej oferty lub naszych produktów - zapraszamy do kontaktu.
ul. Wielopolska 23
39-200 Dębica
Napisz do nas