Ogrodzenia ażurowe

Ogrodzenia tymczasowe ażurowe (zwane również ogrodzeniami siatkowymi) charakteryzuje lekkość konstrukcji, która jeszcze bardziej ułatwia ich mobilność. Znajdą one zastosowanie w miejscach, w których konieczne będzie stworzenie tymczasowych ciągów komunikacyjnych. Z  powodzeniem możemy je wykorzystać jako ogrodzenie budowlane wygradzające:

 • Podczas imprez masowych
 • W magazynach
 • W halach produkcyjnych
 • Na terenach przemysłowych
 • Na szlakach turystycznych
 • Na drogach
 • Podczas robót budowlanych
 • Na placach budowy
 • Na lotniskach itp.
 

Panele ażurowe są najchętniej wybieranym typem ogrodzenia mobilnego. Ich przeznaczeniem jest ochrona zarówno obiektów jak i życia oraz mienia ludzkiego.  Ogrodzenia tymczasowe produkcji SVETSTEEL to gwarancja najwyżej jakości użytkowania.

Ogrodzenia budowlane ażurowe – cechy i zalety

Ogrodzenia tymczasowe budowlane

Ogrodzenia tymczasowe są przeznaczone do wydzielenia danego obszaru. Nie ważne czy jest to impreza masowa czy hala produkcyjna, ich celem jest ograniczenie dostępu osobą nieupoważnionym. Ogrodzenia ażurowe są stabilną i prostszą w rozstawieniu alternatywą dla klasycznych siatek budowlanych. Świetnie sprawdzą się w miejscach gdzie istnieje zakaz ingerowania w grunt. Podobnie jak w przypadku innych rodzajów ogrodzeń budowlanych powstałe z paneli ażurowych ciągi podlegają odpowiednim regulacjom prawnym.

System ogrodzeń ażurowych firmy SVETSTEEL jest wyposażony w stopy betonowe lub PCV, które stabilizują cały panel. Dostarczamy również akcesoria, które umożliwiają montaż ciągu komunikacyjnego w trudnych warunkach terenowych. Istnieje możliwość przekształcenia paneli w bramę lub furtkę, dzięki zastosowaniu odpowiednich zawiasów i koła

 

OGRODZENIA BUDOWLANE AŻUROWE – OFERTA

 

Jesteśmy renomowanym producentem ogrodzeń budowlanych ażurowych. Firma SVETSTEEL stawia na jakość i bezpieczeństwo swoich produktów.

 
Ogrodzenie ażurowe RC CB-S
 

Ta wersja ogrodzenia ażurowego jest najtrwalszą ze wszystkich dostępnych opcji. Charakteryzują ją:

 • zaokrąglone narożniki górne, 
 • wzmocnione narożniki dolne
 • dodatkowa rura pozioma

Narożniki dolne wzmocnione zostały blachami, które usztywniają całą konstrukcję. Tymczasowe ogrodzenie budowlane powstałe z tego typu paneli zostało przeznaczone do terenów trudnych w eksploatacji. Jest trwałe i odporne na wpływ warunków atmosferycznych – idealne do zabezpieczenia inwestycji długoterminowych.

 
Ogrodzenia ażurowe RC CB
 

Ta wersja ogrodzenia ażurowego jest zbliżona do wersji RC CB – S, wyjątek stanowi brak rury poziomej. Sprawdzi się w sytuacji, gdy potrzebujemy trwałego i wytrzymałego ogrodzenia budowlanego.

 
Ogrodzenie RC
 

Podstawowy panel typu round corner tzn. z zaokrąglonym górnym narożnikiem. Idealny do trudnych terenów i wymagających warunków atmosferycznych przy czym posiada stosunkowo niską masę.

 
Ogrodzenia ażurowe CB
 

Kolejna z opcji ogrodzeń budowlanych proponowanych przez SVETSTEEL to panele posiadające wzmocnienia narożne. Dzięki temu całość ciągu jest bardziej stabilna i trwała. Ogrodzenia tymczasowe CB świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach.

 
Ogrodzenia ażurowe H
 

Ogrodzenia budowlane niskie są dostosowane do miejsc, gdzie potrzeba mobilności i lekkości konstrukcji jest jeszcze większa. Te panele ażurowe najlepiej sprawdzają się jako ciągi komunikacyjne w inwestycjach krótkoterminowych, są to np. remonty lub prace wykończeniowe. System ogrodzeń budowlanych H umożliwia łatwą zmianę lokalizacji paneli oraz upraszcza ich przechowywanie.

 
Ogrodzenie ażurowe H RC
 

Ogrodzenie typu round corner. Podobnie jak panel H sprawdzi się w przypadku krótkoterminowych inwestycji. Zaokrąglone wykończenie gwarantuje jakość i trwałość produktu.

 
Ogrodzenia ażurowe S
 

Wersja, która posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci rury poziomej. Dzięki rurze panel staje się sztywniejszy przez co wzrasta jego stabilność. Ogrodzenia budowlane ażurowe S najlepiej sprawdzą się podczas prac / robót gdzie wymagana jest częsta zmiana położenia paneli.

 
Ogrodzenia ażurowe wersja podstawowa
 

Ogrodzenie budowlane siatkowe, charakteryzuje się znacznie lżejszą konstrukcją niż ogrodzenie wypełnione blachą trapezową. Umożliwia to łatwą eksploatację. Ogrodzenia ażurowe produkcji SVETSTEEL można łączyć ze wszystkimi rodzajami naszych ogrodzeń pełnych.

 

OGRODZENIA AŻUROWE SVETSTEEL

 

Ogrodzenia budowlane ażurowe zbudowane są ze stalowej ramy, która wypełniona jest siatką z drutów zgrzewanych. W naszym asortymencie znajdują się również:

 • panele z giętką główną częścią ramy
 • przęsła siatkowe w wersji podstawowej – są rekomendowane podczas remontów dróg, eventów, wydarzeń kulturalnych, na terenach przemysłowych itp.
 • przęsła siatkowe wzmocnione – są rekomendowane w miejscach szczególnie narażonych na negatywny wpływ czynników atmosferycznych (w tym silny wiatr)
 • przęsła niskie stanowiące połowę wysokości standardowego panelu

Poszczególne elementy naszych ogrodzeń ażurowych tworzą ze sobą spójną całość. Dzięki temu powstałe ciągi komunikacyjne zapewniają odpowiednią ochroną i wygodę dla użytkowników.

nasza galeria
Zobacz nasze realizacje
MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami
Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej naszej oferty lub naszych produktów - zapraszamy do kontaktu.
ul. Wielopolska 23
39-200 Dębica
Napisz do nas